Top posters
Cristiano (1124)
 
MM SAT (700)
 
ဖိုးျပည့္ေအာင္ (519)
 
aunghlaingmyint07 (506)
 
gunner (433)
 
aunanaingoo83 (364)
 
WATEINYAN (354)
 
aungmyozaw (341)
 
kyawzinwin (220)
 
sithu (215)
 

Latest topics
» အ၇င္ေ၇ာက္ႏွင့္ေနေသာေနာင္ေတာ္မ်ားသုိ့ႏွဳတ္ဆက္ဂါရ၀ျပဳျခင္း
by Marco Reus Yesterday at 7:19 pm

» PSI မွာ MWD ေျပာက္သြားလို႔
by nyinyinow Yesterday at 5:10 pm

» satellite technology အေၾကာင္းသိခ်င္တာပါ
by nyinyinow Yesterday at 4:54 pm

» PSI O2 HD စက္အေၾကာင္းေလးသိခ်င္လုိ႔ ဆရာတုိ႕ေက်းဇူးျပဳ ျပီး ေျဖၾကားေပးပါ ခင္ဗ်ာ
by sai khone kay Sat Jul 26, 2014 2:26 pm

» စက္ပ်က္ႏိုင္လားခင္ဗ်ာ
by Buddy11 Sat Jul 26, 2014 9:44 am

» အကူအညီ​ေပၾကပါဦခင္​ဗ်ာ
by herartlove Sat Jul 26, 2014 1:25 am

» PSI OK စက္မွာ Biss Key , Sattilte ေတြကို ဘယ္လိုခ်ိန္မလဲ
by tiger990 Fri Jul 25, 2014 4:50 pm

» အရမ္းgoodတဲ့ဗ်ာ
by MM SAT Fri Jul 25, 2014 3:28 pm

» ဆရာ ခရစ္ေရ ေျပာေပးပါဦး
by MM SAT Fri Jul 25, 2014 3:22 pm

» mmsat မဂၤလာပါ
by MM SAT Fri Jul 25, 2014 3:20 pm

» ကယ္ေတာ္မူျကပါဆရာတို႔ခင္ဗ်ား
by MM SAT Fri Jul 25, 2014 3:17 pm

» @ nyeinchanaung
by MM SAT Fri Jul 25, 2014 3:12 pm

» မဂၤလာပါ က်ေနာ္ ကmemberအသစ္ပါ
by MM SAT Fri Jul 25, 2014 3:05 pm

» Update FTA in KU Band
by MM SAT Fri Jul 25, 2014 3:04 pm

» မိတ္ဆက္စကား
by MM SAT Fri Jul 25, 2014 3:03 pm

» ကူညီႀကပါဦး တရုတ္လိုင္းေတြသိခ်င္လို႕ပါ
by MM SAT Fri Jul 25, 2014 11:40 am

» China လိုင္းေလးေတြသိခ်င္လို႕ပါ
by Nick Tue Jul 22, 2014 2:54 pm

» China လိုင္းေလးေတြသိခ်င္လို႕ပါ
by Nick Tue Jul 22, 2014 1:37 am

» အင္ ဒုိျဂဳဟ္တုက biss key ေလးမ်ားသိရင္ေျပာေပးပါ
by Naing min aung Sun Jul 06, 2014 4:33 pm

» အင္ ဒုိျဂဳဟ္တုက biss key ေလးမ်ားသိရင္ေျပာေပးပါ
by Naing min aung Sun Jul 06, 2014 4:29 pm

» ဆရာတုိ႕ေရ ကူညီပါအုံးေနာ္
by Naing min aung Fri Jul 04, 2014 10:15 pm

» ဆရာမ်ားသုိ႔ဂါဝရျပဳနုတ္ဆက္ျခင္း
by Naing min aung Fri Jul 04, 2014 5:31 pm

» ipm.-==>dvn&mwd
by ye win Wed Jul 02, 2014 6:25 pm

» ipm ေတြ ကမၻာ့ဖလားနဲ႔ ေ၀းရၿပီေနာ္
by kotoe Mon Jun 30, 2014 2:24 pm

» psi(ok)အေၾကာင္း
by ye win Sat Jun 28, 2014 6:30 pm

» အားလံုးပဲမဂၤလာပါ
by ye win Sat Jun 28, 2014 6:16 pm

» dvb & mwd on ipm
by ye win Sat Jun 28, 2014 4:47 pm

» no ipm channel with v2 HD800S2, WHY?
by ye win Sat Jun 28, 2014 4:36 pm

» psi true tv
by ye win Sat Jun 28, 2014 4:23 pm

» MyanmarSatelliteTeam Facebook
by gotoschoolinstallar Fri Jun 27, 2014 10:45 am

» ​ေျပာျပ ​ေပးပါ အံုးခင္​ဗ်ာ
by herartlove Fri Jun 27, 2014 3:26 am

» Hello hello hello
by xeth Roumlus Mon Jun 23, 2014 5:07 am

» မဂၤလာပါခင္​ဗ်ာ
by မင္းမဟာမ Mon Jun 23, 2014 4:52 am

» INNOVIA IDS 3088 CA ျျဖင့္ IPM လိုင္​း ျၾကည္ ့​လို႔ ရမရ
by herartlove Sat Jun 21, 2014 4:26 am

» အကူအညီေတာင္းခံျခင္း
by nyeinchanaung Sun Jun 15, 2014 7:33 pm

» Planning of Satellite communications for rural and remote areas of Myanmar
by muangsan Sat Jun 07, 2014 10:52 pm

» မဂၤလာပါခင္ဗ်ာ
by kyawgyi5972 Thu May 22, 2014 11:20 pm

» အားလံုးကိုနွတ္ဆက္ပါတယ္
by myozaw Thu May 15, 2014 4:29 pm

» thank you very much.
by monlay Sun May 11, 2014 11:16 am

» psi software ကူးနည္း ကူညီပါ
by @ungms Sat May 10, 2014 11:20 am

» psi ok စက္အေႀကာင္း
by @ungms Sat May 10, 2014 11:10 am

» Hi everyone
by green Wed May 07, 2014 8:28 pm

» up date biss key
by kyaw san Wed May 07, 2014 11:19 am

» ထိုင္း DTV စေလာင္းအေၾကာင္းသိခ်င္လို႔ပါ
by chanmyaehtoo Sun Apr 27, 2014 3:38 pm

» အားလုံးမဂၤလာပါ
by winnaing.success Sun Apr 20, 2014 9:08 pm

» To All Members of Forum,Facebook Pages & Facebook Group
by nyeinchanaung Fri Apr 18, 2014 3:47 pm

» ၁၃၇၆ ခုနွစ္ ျမန္မာ နွစ္ဆန္း ၁ ရက္ေန ့မဂၤလာပါဗ်ာ
by ThantZinKyaw Thu Apr 17, 2014 12:37 pm

» ipm constant.cw
by kum9 Sat Apr 12, 2014 5:04 pm

» MWD Signal Quality
by nyeinchanaung Sat Apr 12, 2014 10:05 am

» Hai friends
by satsedhu Sun Apr 06, 2014 5:26 am

» အားလုံးနုတ္ဆက္ပါတယ္ဗ်
by winnaing.success Sat Apr 05, 2014 1:52 pm

» အားလုံးနုတ္ဆက္ပါတယ္ဗ်
by winnaing.success Sat Apr 05, 2014 1:51 pm

» အားလုံးမဂၤလာပါ
by winnaing.success Sun Mar 30, 2014 10:33 am

» အားလုံးမဂၤလာပါဗ်
by winnaing.success Fri Mar 28, 2014 12:31 am

» အ၇င္ေ၇ာက္ႏွင့္ေနေသာေနာင္ေတာ္မ်ားသုိ့ႏွဳတ္ဆက္ဂါရ၀ျပဳျခင္း
by aunghlaingmyint07 Thu Mar 27, 2014 4:23 pm

» Thaicom 6 KU
by aunghlaingmyint07 Thu Mar 27, 2014 4:12 pm

» V2 Box HD800S2
by kyawzaya Sun Mar 23, 2014 8:48 pm

» #V2...ကို....#EPL...ပဲြေတြ...#Biss key...ထည့္္ၿပီးၾကည့္ၾကမယ္
by MM SAT Sun Mar 23, 2014 8:58 am

» nakita model stl 101 အသ့ံုး၀င္ပံုေလး
by MM SAT Sun Mar 23, 2014 8:56 am

» psi(ok)အေၾကာင္း
by lit_tiger Sat Mar 22, 2014 7:14 pm

» အားလံုးကို မဂၤလာပါ။
by kyawzaya Sat Mar 22, 2014 1:55 pm

» အ၇င္ေ၇ာက္ႏွင့္ေနေသာေနာင္ေတာ္မ်ားသုိ့ႏွဳတ္ဆက္ဂါရ၀ျပဳျခင္း
by chanmyaethu Fri Mar 14, 2014 4:16 pm

» IPM စေလာင္း
by aungzawmin Sat Mar 08, 2014 10:40 am

» ipm ေဆာ့ဝဲ
by aungzawmin Wed Feb 26, 2014 3:43 pm

» ဆရာမ်ားနဲ ့မိတ္ေဆြမ်ားမဂၤလာပါ
by mynnmynnlatt Mon Feb 24, 2014 11:34 am

» bisskeyshttp://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_biggrin.png
by mynnmynnlatt Mon Feb 24, 2014 11:00 am

» မဂၤလာပါ စေလာင္းနဲ႔ ပက္သက္တာေလးေတြ တင္ျပေပးေနတဲ့ ၀ိုင္းေတာ္သား
by davidboy147 Wed Feb 19, 2014 5:26 am

» PSI O2 Digital HD
by lit_tiger Thu Feb 13, 2014 11:48 am

» Channel 7 Into Skynet
by lit_tiger Thu Feb 13, 2014 11:30 am

» မဂၤလာပါ ခင္ဗ်ာ
by lit_tiger Sat Feb 08, 2014 9:27 pm

» ဖိုရမ္ မွာ စာပို႔တဲ့ အခ်ိန္လြဲၿခင္း ၿပသနာကို......
by MM SAT Sat Feb 08, 2014 2:15 pm

» အားလံုးမဂၤလာပါခင္​ဗ်ာ
by tinaung Tue Feb 04, 2014 10:58 pm

» introduction
by MM SAT Sun Feb 02, 2014 2:18 pm

» မဂၤလာနံနက္ခင္းကိုၾကိုဆိုပါတယ္
by MM SAT Sun Feb 02, 2014 2:15 pm

» မဂၤလာရွိေသာႏွစ္သစ္ပါဗ်
by x true Fri Jan 31, 2014 6:33 pm

» မဂၤလာပါမိတ္ေဆြတို ့ေရ..
by winnaing.success Fri Jan 31, 2014 12:52 am

» မဂၤလာရွိေသာညခ်မ္းပါဗ်
by winnaing.success Thu Jan 30, 2014 6:59 pm

» အားလုံး အားလုံးကုိ
by aunghlaingmyint07 Thu Jan 30, 2014 2:44 pm

» @ U Win Naing
by MM SAT Thu Jan 30, 2014 6:11 am

» အားလုံး အားလုံးကုိ
by MM SAT Thu Jan 30, 2014 6:09 am

» mmsat-team..မွမိတ္ေဆြမ်ားမဂၤလာပါဗ်
by aunghlaingmyint07 Wed Jan 29, 2014 9:00 pm

» မဂၤလာပါဗ်ာ
by winnaing.success Wed Jan 29, 2014 8:19 pm

» အားလုံးမဂၤလာပါဗ်ာ
by ngelay Wed Jan 29, 2014 2:30 pm

» အားလုံးမဂၤလာပါဗ်
by winnaing.success Tue Jan 28, 2014 10:05 am

» IPM GROUP ipm new biss key
by gotoschoolinstallar Thu Jan 16, 2014 8:32 pm

» မဂၤလာပါဗ်ာ
by aunghlaingmyint07 Sat Jan 11, 2014 2:46 pm

» အကုိမ်ားခင္ဗ်ာ LEOTECH..DVB-T-2
by gotoschoolinstallar Wed Jan 08, 2014 10:15 am

» innovia အေၾကာင္း ရွင္းၿပေပးပါခင္ဗ်ာ့..။
by udku Wed Jan 01, 2014 11:44 pm

» အားလံုး မဂၤလာပါ ခင္ဗ်ာ..။
by udku Wed Jan 01, 2014 10:42 pm

» ေက်းဇူးျပဳရဳ္
by Win Min Htwe Tue Dec 17, 2013 3:38 am

» အားလုံးကုိ
by Win Min Htwe Tue Dec 17, 2013 3:20 am

» အကိုတို႔ေရ က်ေနာ့ v2စက္က ပါ၀ါဖြင့္လိုက္ရင္ oN ဘဲေပၚေနတယ္။ေရွ႕ဆက္မတက္ေတာ့ဘူး။ on မွာရပ္ေနတယ္။ ကူညီပါဦးဗ်။
by aunghlaingmyint07 Sun Dec 15, 2013 11:42 am

» ၈ေပစေလာင္းမွာ ထည့္တဲ႔ ျမန္မာလုိင္းနံပတ္ သိရင္ေျပာေပးၾကပါ
by nyeinchanaung Sun Dec 15, 2013 11:21 am

» မဂၤလာပါခင္ဗ်ာ
by aunghlaingmyint07 Sun Dec 15, 2013 10:56 am

» PSI OK ဘယ္မွာ၀ယ္ရမလဲ
by gotoschoolinstallar Fri Dec 06, 2013 10:41 pm

» c/ku into position
by Cristiano Thu Dec 05, 2013 1:06 pm

» အားလံုးပဲ မဂၤလာပါခင္ဗ်။
by Cristiano Thu Dec 05, 2013 1:02 pm

» V2 Hd800s2 နွင့္ ယိုးဒယား 2 ေပၾကည့္ရွဳရန္ ေဆာ့ဖ္ကန္
by jj Thu Dec 05, 2013 10:17 am

» ကူညီၾကပါဦးဗ်ာ
by Aung Myint Thu Nov 28, 2013 4:41 pm


Satellite Receiver pci card

View previous topic View next topic Go down

Satellite Receiver pci card

Post  tayopepope on Mon Oct 14, 2013 6:07 am

How can i buy DVB S-2 satellite receiver pci card or usb card in yangon or any palce?

tayopepope
Junior Members
Junior Members

Posts: 21
Age: 30
Location: MAWLAMYINE

Back to top Go down

Re: Satellite Receiver pci card

Post  MM SAT on Thu Oct 17, 2013 9:46 pm

tayopepope wrote:How can i buy DVB S-2 satellite receiver pci card or usb card in yangon or any palce?
PM(private message) 2 me!!!! Smile

_________________
mmsat-team.com
Read the rules ! click here..>>>>RULE

STOP WAR
STOP NUCLEAR
STOP PLASTIC

SAVE OUR WORLD

MM SAT
Board Maintain Admin
Board Maintain Admin

Posts: 700
Location: 28°19'59"N, 97°28'00"E.

http://mmsat-team.forumotion.info

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum